PevnostPevnost

Pevnost sádrokartonových desek Norgips

Stěny v interiéru dodávají charakter každému prostoru.

S pomocí těchto řešení lze rozdělit a uspořádat funkce prostoru. Odpovídají za uspořádání a bezpečnost místností. Proto si již při plánování realizace zvolte takové výrobky, které budou pevné a také dlouho vydrží.

Neomezené možnosti dispozičního uspořádání

Stejně důležitá jako bezpečnost je i funkčnost. Bez ohledu na to, zda hledáme řešení pro domácnost, kancelář nebo stavbu občanské vybaveností, suché konstrukce umožňují splnit jakékoliv požadavky na úpravu interiéru.

Díky nízké hmotnosti a snadné montáži lze vytvořit požadované interiéry všech stylů. A jak je to s jejich pevností? Vždyť na stěnách zavěšujeme nejen fotografie, zrcadla nebo obrazy, ale také skříňky či televizory. Sádrokartonové desky jsou velmi pevný materiál, který lze bezpečně zatížit vysokou hmotností. Kuchyňské skříňky, police plné knih nebo šanonů nejsou pro ně žádný problém. Než se výrobky Norgips dostanou do distribuce, musí projít řadou testů ve zkušebně. Podle výsledků je pak precizně stanovena maximální hmotnost zatížení. U stěny z jednoduché sádrokartonové desky je to 40 kg na běžný metr, použijeme-li však desku dvojitou, dostaneme se až na 70 kg na běžný metr. Takto vznikají ověřená a spolehlivá řešení, která splňují požadavky staveb s různým využitím.

Snadná montáž

Montáž upevňovacích prvků pro zavěšení různých předmětů na stropech a stěnách zhotovených ze sádrokartonových desek Norgips je mnohem jednodušší než u tradičních konstrukcí. Stačí si opatřit kovové hmoždinky typu Molly a zvolit jejich množství a rozmístění podle zatížení a tloušťky sádrokartonové desky. Jedná se o velmi jednoduchou montáž, při níž nemusíte používat výkonnou příklepovou vrtačku.

Systémy Norgips jsou zárukou dlouhé životnosti a podporou při vytváření moderních a funkčních interiérů.

Norgips S Acoustic 12,5 mm typ A
Sádrokartonová deska akustická
Norgips S GKF 12,5 mm typ DF
Sádrokartonová deska protipožární
Profil V s tloušťkou plechu 0,55 mm
Profil se používá u šikmých spojů při obkladu podkroví
Profil U 50 s tloušťkou plechu 0,5 mm
Vodorovný profil pro křivočaré stěny
Profil U 75 s tloušťkou plechu 0,5 mm
Vodorovný profil pro křivočaré stěny
Norgips Start & Finish Novinka
Paruoštas naudoti dviejų funkcijų glaistas, skirtas sujungti gipso kartono plok&sc…
Norgips Extra Finish Novinka
Hotová finální stěrkovací hmota pro tmelení spá…
Norgips Start
Sádrokartonový tmel pro stěrkování spojů sádrokartonov…
Odeslat zprávu

Vážení uživatelé,
bezpečnost osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto Vám předkládáme informace o osobních údajích, které zpracováváme. Správcem osobních údajů je společnost Norgips Sp. z o.o. se sídlem ul. Racławicka 93, 02-634 Varšava. Vaše údaje budou zpracovávány za účelem vyřízení Vašeho požadavku.
Více informací naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

nahoru