Seznamte se blíže s NORGIPS – Vaším důvěryhodným dodavatelem Systémů suché výstavby

Od roku 1993 jsme s Vámi – vždy, když potřebujete ověřená, jednoduchá a účinná řešení.

Na polském trhu působíme od roku 1993.

Naše výrobky prodáváme ve více než 12 státech světa.

Všechny naše výrobky mají příslušné certifikáty.

Vyrobili jsme více než 1 miliardu m² sádrokartonových desek.

O společnosti

Jsme mezinárodní společnost pocházející z Norska a působíme ve 12 evropských zemích. Od roku 1993 pravidelně zvyšujeme prodej našich výrobků v Polsku a dalších zemích v Evropě. Naši experti aktivně pomáhají distributorům a zhotovitelům po celém kontinentu.

Jsme jedním z hlavních výrobců kompletních systémů příček, zavěšených podhledů, stěnových a stropních obložení, obkladů podkroví a suchých potěrů. Norgips je v Polsku takřka synonymum pro sádrokartonové desky.

Díky tomu, že jsme na polském trhu již téměř 30 let, nabízíme ověřené výrobky té nejvyšší kvality, které jsou nejen bezpečné a výhodné pro uživatele, ale i snadné na montáž. Všechny naše výrobky jsou podrobovány laboratorním zkouškám a mají prohlášení o vlastnostech a další potřebné dokumenty, díky nimž mohou být použity při realizaci staveb pro bydlení i objektů občanské vybavenosti.

Bez ohledu na charakter prováděných prací, ať už se jedná o rekonstrukce bytů a domů, nebo novou bytovou výstavbu v Polsku či v zahraničí:

vždy přinášíme ZHOTOVITELŮM ÚSPORU ČASU A NÁKLADŮ, a to poskytnutím přístupu ke znalostem, ověřeným výrobkům a řešením, které zaručují provedení práce se 100% efektivitou.

PODPORUJEME PROFESIONÁLY, aby jimi stavěné a rekonstruované objekty SPLŇOVALY POŽADAVKY na PROTIPOŽÁRNÍ VLASTNOSTI, TEPELNOU POHODU, TRVANLIVOST a představovaly prostory, které budou po dlouhá léta PŘÍJEMNÉ, TICHÉ a BEZPEČNÉ.

Mise a vize

Naše vize je být dodavatelem výrobků pro suchou výstavbu, ke kterým se profesionální zákazníci z Polska a dalších zemí Evropy budou vracet. Značka Norgips bude první volbou v oblasti materiálů pro suchou výstavbu, bude pomáhat zhotovitelům a kutilům při realizaci jejich konstrukcí a nabízet podporu tam, kde je nejvíce potřeba. Naše mise se opírá o tyto pilíře:

  • Usnadňujeme profesionálům provádění rekonstrukcí a novostaveb – poskytujeme spolehlivé výrobky se snadnou montáží, jakož i příslušenství a řešení, která zefektivňují práci, šetří čas a finanční prostředky.
  • Pomáháme a sdílíme odborné znalosti tak, aby si každý mohl snadněji a efektivněji zhotovit konstrukci suché výstavby a dosáhnout požadovaného výsledku.

Podporujeme naše obchodní partnery a zhotovitele v jejich rozvoji – poskytujeme odpovídající řešení a poradenství tak, aby byla jejich práce více doceňovaná a snadnější.

Misja i wizja
Norgips to

NORGIPS to jsou:

  • Ověřené výrobky používané polskými profesionály již téměř 30 let
  • Kompletní systémy a řešení pro suchou výstavbu
  • Spolehlivá logistika
  • Přístup k potřebným znalostem (technické materiály, instruktážní videa a videa z testů, rady)
  • Vysoká kvalita za konkurenční cenu
  • Výrobky s požadovanou dokumentací, včetně certifikátů a prohlášení o vlastnostech
  • Vyvíjení a zdokonalování inovativních řešení v rámci prováděných laboratorních zkoušek
  • Podpora pro obchodní partnery a zhotovitele – všude tam, kde a kdy je potřeba
Norgips 2021 ČR
nahoru