Kutilové testují kryt garnýže Norgips
aktuality

Kutilové testují kryt garnýže Norgips

Společnost Norgips má ve své nabídce tři výrobky, které lze snadno a rychle použít jak při finálních úpravách domu, tak i při malé rekonstrukci bytu. Jedná se o:

  • kryt garnýže
  • police na LED osvětlení
  • kryt zdravotechnických rozvodů

Tyto všechny výrobky jsou vyrobeny z impregnovaných sádrokartonových desek a obsahují montážní materiál (profily, vruty, hmoždinky). Další výhodou těchto výrobků je to, že pro jejich montáž není potřeba zajišťovat specialisty – přiložený montážní návod jednoduše a srozumitelně ukazuje postup při montáži. Díky tomu jsou tyto výrobky určené pro kutily a milovníky DIY.

Inspirováni DIY jsme začali spolupracovat s kutilským blogem majsterki.pl. Dámy, které mají tyto stránky na svědomí, mají rády kladiva, vrtačky a veškeré nářadí, s jehož pomocí mohou samy něco předělat, opravit a vytvořit. Během rekonstrukce obýváku se rozhodly pro náš výrobek – hotový kryt garnýže. Článek jednoduše a přehledně ukazuje postupné kroky montáže a úchvatný konečný výsledek – elegantní, moderní úpravu okna, která dodává charakter celému interiéru.

Přečtěte si článek na blogu https://majsterki.pl/diy/jak-urzadzic/jak-zamaskowac-karnisz-testujemy-obudowe-kartonowo-gipsowa

A podívejte se na video s montážním návodem:

NORGIPS Sada pro krytí garnýže
Sádrokartonový kryt garnýže
Jedno balení umožňuje zhotovit kryt garnýže o délce 240 cm.
Sádrokartonový kryt rozvodů
Jedno balení umožňuje zhotovit kryt rozvodů o výšce 250 cm.
LED police ze sádrokartonových desek
Jedno balení umožňuje zhotovit LED polici o délce 240 cm
nahoru